Новітні спеціальності для сміливих та успішних! Обирай та дій!

12:25, 06-04-2021

Нарешті! Відкриваються спеціальності, які надають на-а-а-а-дто великі перспективи у житті! Фахівці із цих спеціальностей ще не готуються у закладах вищої освіти України, а попит на них вже шалений!

Спеціальності, що вперше в Україні впроваджує університет телекомунікацій, належать до галузі Публічного управління та адміністрування:

1. ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «Державне управління національним інформаційним простором»

- Готуються фахівці-управлінці із протиборства у інформаційних війнах (держави та бізнесу) та забезпечення національної інформаційної безпеки держави та інформаційної безпеки великого бізнесу

2. ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «Державне управління соціально-психологічними процесами у суспільстві»

- Готуються фахівці із психології управління в державі та бізнесі (експерти-аналітики)

• експертиза соціально-психологічних станів публічних осередків: релігійний установ, громадських об’єднань та ін., та впливу їх діяльності на суспільне життя;
  • аналітична діяльність з позиції оцінки впливу на масову та індивідуальну свідомість громадських осередків та ін.
  • розробка соціально-адаптивних проектів і програм у кризових ситуаціях у суспільстві із метою запобігання народним хвилюванням та ін.;

Крім того, в університеті телекомунікацій впроваджена і функціонує ексклюзивна (відмінна від всіх) –

3. ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «Публічне управління та адміністрування»

- за якою готуються фахівці-управлінці із налагодження суспільних комунікацій в державі та за кордоном (для державного управління та управління в бізнесі), створення іміджу політдіячів та державних (громадських) діячів, управлінців для територіального (масштабного) розвитку держави та бізнесу.

Детальніше про всі програми – читайте на головній сторінці кафедри публічного управління та адміністрування університету телекомунікацій.

Обравши навчання у нас, ти отримаєш:

1. Тільки актуальні практичні навики управління, які спрямовані на роботу за фахом. Вам після навчання у нас, не потрібний буде час для адаптації до управлінської роботи у відповідних органах публічної влади!
  2. Сертифікати від органів публічного управління про стажування. Загальний стаж роботи студента у трьох різних органах публічної влади за час навчання та бакалавраті – понад 3 місяці!
  3. Реальні можливості працевлаштування за фахом із перспективою високої оплати вже на першому робочому місці!
  4. Знання професійної (!!!) іноземної мови. Специфічність термінології з управління для вас не буде перешкодою у налагодженні міжнародних комунікацій у державному або бізнес-управлінні!
  5. Абсолютно вільний вибір форми навчання на денному відділенні: очна в аудиторії або змішана (дистанційна). Це принципово! Оскільки заочна форма – це навчання за правилом: «Навчайся сам і здавай сесію», то змішана (дистанційна) відбувається із матеріалами і постійною участю науково-педагогічних працівників і практиків з державного управління за графіком, який визначить сам студент. Ця форма можлива навіть на віддаленому доступі. Це дуже зручна сучасна форма навчання для тих студентів, які працюють або мають власні причини не бути присутніми в аудиторії на парах.
  6. Потрібен гуртожиток – університет сприяє!
  7. Сучасний і комфортний спортивний комплекс із сучасний тренажерним обладнанням для дозвілля студентської молоді!
  8. Хочеш здобути паралельно другу освіту – створимо всі умови! Від індивідуального графіку, який охоплює навчання за двома спеціальностями, до повного навчального науково-методичного супроводу всіх дисциплін!
  9. Хочеш отримати ще й військове звання? Запропонуємо чималу кількість військових спеціальностей, які ти зможеш опанувати і отримати ще й військове звання та додаткову спеціальність разом із дипломом бакалавра!

Та багато, багато іншого… І все це за найнижчу оплату за навчання на спеціальностях у Києві!!!

Тому – не зволікай!  Не май сумніву! Твоє майбутнє за цими спеціальностями – це майбутнє успішної людини!

Чекаємо саме на тебе!