Ваша мрія може стати дійсністю – дуальна освіта запорука цьому

10:56, 08-04-2021

Мрія кожного студента – це побачити результати своєї навчальної діяльності не після закінчення ЗВО, а торкнутися професійної складової зараз.

Чому ми це вчимо, де ми його застосуємо? Такі питання виникають практично у кожного з нас.

Тому кафедра Інженерії програмного забезпечення Державного університету телекомунікацій постійно вишукує шляхи вирішення цього питання. Зараз разом з міжнародною компанією Epam успішно реалізовує дуальну освіту згідно Освітньої магістерської програми за спеціальністю 121 – Інженерія програмного забезпечення. І перший випуск  магістрів відбудеться вже у червні цього року.

Всі роботодавці погоджуються, що здобувачі мають отримувати ґрунтовні теоретичні знання та практичні навички ще під час навчання у закладі освіти. Тому усунути основні недоліки традиційних форм і методів навчання майбутніх фахівців, подолати розрив між теорією і практикою, освітою й реальними проєктами та підвищити якість підготовки фахівців – все це дозволить ефективна організація дуального навчання.

Програма розроблена девелоперами-практиками Epam, має змішаний формат навчання протягом двох років з можливістю обрати додаткові дисципліни в Державному університеті телекомунікацій, що надає можливість отримати диплом магістра державного зразка з міжнародним визнанням.

Студенти магістерської програми "Інженерія програмного забезпечення" упродовж курсу поглиблюють знання та розвивають навички у ключових напрямках – Engineering Excellence 360, Product Management, Solution Architecture, Delivery management, а також Cloud&DevOps чи Big Data за вибором. Курс призначений для досвідчених спеціалістів.

Не втратьте свій шанс отримати нові знання від дуальної освіти та отримати диплом магістра з міжнародним визнанням. Більше детальна інформація за посиланням.