Управління інноваційною діяльністю – запрошуємо на навчання за сучасною освітньою програмою!

13:57, 15-04-2021

Нині багатство генерується за допомогою інновацій
ІТ-гуру Кевін Келлі

В сучасному світі для ефективної реалізації своїх можливостей підприємства мають переходити від поодинокого освоєння нововведень до комплексного процесу щодо генерування та провайдингу інновацій.

Високі місця у світових рейтингах конкурентоспроможності займають лише ті підприємства, видатні здобутки яких обумовленні залученням саме інноваційного чинника, це лідери світового бізнесу: Apple, Google, SpaceX, Xiaomi, Microsoft, Amazon та інші!

«Інновації» — це ідеї та пропозиції, що можуть стати основою створення нових видів продукції чи значно поліпшити споживчі характеристики наявних товарів, створення нових процесів, послуг, чи будь-чого, що може покращити якість життя людства.

Інноваційність - це найважливіша цінність і головна запорука конкурентоспроможності, а управління інноваційною діяльністю є невід'ємною частиною управління підприємства в цілому. Кожна твоя ідея – щабель на сходах в майбутнє.

В Україні все більше поширюється нова професія R&D-менеджер. Переважно R&D-менеджери молоді, гарно заробляють і відіграють важливу роль в компанії. Чим  же займаються ці спеціалісти і які кар’єрні перспективи вони мають?

R&D-менеджери (від англ. Research&Developmet) - це «порушники спокою» всередині корпорацій. Саме вони розробляють стратегії технологічного розвитку компанії, шукають перспективні розробки і проводять модернізацію виробництва. Зазвичай їм доводиться вирішувати нестандартні для галузі завдання і освоювати нові напрями. І все це одночасно і в найкоротші терміни. Залежно від галузі, посада R&D-менеджера може називатися «начальник відділу інновацій та розвитку», «директор зі стратегії та розвитку бізнесу», «менеджер з маркетингу інновацій», «менеджер продукту» тощо. Більшість R&D-менеджерів відносяться до категорії топ-менеджерів і мають відповідний рівень доходів.

Нині R&D директори - в абсолютній більшості випускники технічних вузів, які виросли до топової посади з позиції рядового фахівця всередині компанії. Більшість з них мають базову технічну або природничо-наукову освіту. На підґрунті добротної технічної освіти фахівець може в процесі навчання за нашою оволодіти методами розробки стратегій та оцінки економічної ефективності, отримати необхідні знання з управління інноваційними проектами для того, щоб мати змогу застосувати ці знання для розвитку своєї компанії та стрімко підніматися по кар’єрним щаблям.

Магістерська програма «Управління інноваційною діяльністю» зі спеціальності 073 Менеджмент створена для тих, хто прагне постійно розвиватися, хто любить ризик і тверезий розрахунок, бажає отримувати нестримне задоволення від втілення у життя яскравих новітніх проектів та спостерігати за стрімким розвитком свого підприємства

Ми дамо серйозну базу знань для успішного здійснення інноваційного менеджменту в різних сферах діяльності. Переваги програми: орієнтація на активну діяльність випускників у сфері інновацій, формування компетенцій в управлінні інноваційним розвитком підприємства та набуття навичок впровадження інновацій відповідно до міжнародних стандартів.

Наші слухачі вивчатимуть ексклюзивний блок дисциплін, колектив кафедри основну увагу приділяє розвитку та вдосконалення практичної складової у змісті навчання, після успішного опанування якої слухачі отримають сертифікати, що значно підвищить їх фаховий рейтинг під час працевлаштування.

Завдяки нашій програмі Ви навчитесь:

• розробляти інноваційні стратегії, концепцію інноваційних проектів та визначати напрямки розвитку організації з метою забезпечення її конкурентоспроможності;
  • планувати, прогнозувати та контролювати всі етапи інноваційних проектів;
  • шукати та вивчати стратегічних партнерів та інвесторів, проводити маркетингові дослідження інновацій, і також просувати нові технології на ринку, використовувати хмарні технології та е-комерцію;
  • здійснювати консультаційні послуги в галузі менеджменту інновацій;
  • організовувати венчурний бізнес та налагоджувати післяпродажний сервіс нового продукту;
  • оцінювати вартість об'єктів інтелектуальної власності та організовувати її захист;
  • прогнозувати попит, розширювати ринки збуту продукції та контролювати якість виконання всіх бізнес-процесів;
  • вивчати конкурентів та конкурентоспроможність в цілому;
  • створювати креативні команди для роботи над інноваційними проектами, розробляти системи мотивації та проводити навчання персоналу;
  • вести наукову та просвітницьку діяльність.

Місія нашої програми: підготовка професіоналів-управлінців в галузі інноваційної діяльності, які володіють креативним мисленням, компетентні в питаннях системного аналізу і фінансового забезпечення підприємства, можуть прогнозувати та оцінювати інноваційні ризики.

Наші випускники можуть займати такі первинні посади:

• завідувач відділу (самостійного); завідувач сектору;
  • заступник директора департаменту — начальник відділу;
  • заступник начальника управління (самостійного) — начальник відділу;
  • керівник головного управління; керівник служби;
  • керівники фінансових, бухгалтерських, економічних, юридичних та адміністративних підрозділів та інші керівники;
  • начальник відділу інноваційного розвитку; менеджер (управитель) із інноваційної діяльності;
  • експерт із питань інноваційного розвитку; консультант із питань інноваційного розвитку; фахівець із розробки інноваційного товару;
  • фахівець-аналітик з дослідження ринку інновацій;
  • фахівець інвестиційного фонду; фахівець із венчурної діяльності;
  • помічники керівників підприємств, установ та організацій; асистент;
  • викладач, методист, молодший науковий співробітник вищого навчального закладу.

Управління інноваційною діяльністю – обертай світ, поки інші думають, що це неможливо!

Чекаємо на вас, наші майбутні магістри!