Майбутнім іноземним студентам про навчання на спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у Державному університеті телекомунікацій

15:20, 15-04-2021

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Від вибору професії до душі залежить задоволення людини своєю долею.

Іноземні слухачі підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій, вивчаючи українську мову, часто спілкуються з завідувачами кафедр різних спеціальностей університету.

Дотримуючись вимог щодо дистанції у спілкуванні та маскового режиму, з іноземними слухачами зустрілась завідувач кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Гавриш О.М.

У приватній розмові завідувач кафедри розповіла іноземним слухачам, що це найсучасніша та найбільш затребуваніша спеціальність бізнес-спрямування, що поєднує у собі спеціальні знання, уміння,  та практичні навички щодо створення та здійснення успішного бізнесу, прибуткової торгівлі, а також ефективної біржової діяльності.

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності здійснює підготовку фахівців в галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за освітніми рівнями бакалавр та магістр зі спеціальності 076 - «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Кафедра провадить підготовку фахівців з організації та моделювання власного бізнесу, ведення ефективної  підприємницької діяльності в різних сферах економіки, зокрема в торгівлі та біржовій діяльності  з використанням традиційних та новітніх методів (інтернет-трейдинг, електронна комерція та ін.) та набуттям практичних навичок роботи на торговельних і біржових платформах.

Студенти вивчають комплекс дисциплін з питань генерації бізнес-ідеї у чітко сформований бізнес-план; організації підприємництва, торговельної та комерційної, біржової діяльності. Випускники отримують теоретичні знання та практичні навички організації та ефективного провадження власної справи та реалізації бізнес-проєктів, організації та здійснення торговельної, біржової діяльності.

Викладачі кафедри радо зустрінуть абітурієнтів кафедри.