Конференція «Штучний Інтелект (AI) вже існує»

10:52, 17-04-2021

Шановні колеги. Партнер кафедри Комп’ютерних наук компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE) запрошує вас на онлайн-конференцію “HPC Day 2021”, яка відбудеться 21 та 22 квітня 2021 року.

“HPC Day" – це щорічна подія, присвячена ключовим оновленням в апаратних та програмних технологіях для кластерів високопродуктивних обчислювальних систем (HPC), суперкомп’ютерів та мережевих обчислень.

Конференція цього року відбудеться під девізом «Штучний Інтелект (AI) вже існує». Метою онлайн-конференції являється нагальна потреба широкого обговорення та аналізу новітніх технологій компанії Hewlett Packard Enterprise, які з’явилися на ринку ІТ у 2020-2021 роках, зокрема з Штучного Інтелекту.

Сьогодні AI став частиною високопродуктивних обчислень, все частіше ми бачимо застосування машинного (Machine Learning) та глибокого навчання (Deep Learning) для отримання бажаних результатів моделювання.

На нашій онлайн-події ви ознайомитеся з сучасними технологіями для успішного впровадження HPC та AI проєктів.

До участі в конференції запрошуються науково-педагогічні-працівники, студенти та аспіранти.

З найкращими побажаннями, HPE Team.

Програма події та реєстрація: http://hpcday.eu/