Розвиток професійних компетенцій викладачів кафедри Інженерія програмного забезпечення

12:10, 21-04-2021

Безперервний професійний розвиток та підвищення кваліфікації педагогічних працівників передбачає набуття нових і вдосконалення раніше набутих навичок на основі здобутої освіти й практичного досвіду. Сумісними зусиллями заклади вищої освіти та компанії ІТ впроваджують у навчальний процес технології  формування практичних умінь тих, хто навчається, і тих, хто навчає.

Так, у рамках грантової програми від компанії Cisco доцент кафедри, к.т.н. Жебка В.В. закінчила курс CCNAv7: Introduction to Networks та отримала не тільки сертифікат міжнародного зразка, а й знання, вміння та навички роботи з налаштуванням комутаторів, маршрутизаторів, створення схеми адресації IPv4 та IPv6, налаштування невеликих мереж з найкращими методами безпеки.

А доцент кафедри к.т.н. Трінтіна Н.А. вдосконалювала і розвивала компетенції програміста, вивчаючи курс PCAP: Programming Essentials In Python, Про успішне закінчення свідчить отриманий сертифікат і звіт викладача.

Бажаємо професійного зростання і нових відкриттів.