Досвід DATA BASES & SQL від компанії-партнера SoftServe

13:05, 29-04-2021

Кафедра Інженерія програмного забезпечення постійно підтримує зв'язок з ІТ-компаніями і успішно створює умови для розвитку практичних умінь та навичок студентів. Продовжується така співпраця і в умовах пандемії.

26 квітня компанія-партнер SoftServe кафедри провела вебінар для студентів 1 та 2 курсів. Спікер Володимир Кочетов, Data Engineer, розказав про типи баз даних, основні положення роботи з ними, технології SQL та NoSQL.

Під час заходу слухачі ознайомилися з основними теоретичними поняттями, а після цього спікер на практиці продемонстрував застосування інструментів для роботи з базами даних.

Компанія SoftServe активно бере участь у навчальному процесі студентів спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення, завдяки чому студенти кафедри мають можливість брати участь в реальних проєктах, навчатись в тренінгових центрах, проходити практику та зустрічатись з найкращими спікерами-практиками даних компаній, які діляться досвідом, практичними вміннями та навичками.