Успішне завершення курсів програмування на мові Java

13:30, 07-05-2021

На кафедрі Комп’ютерних наук завершилось навчання групи слухачів із вивчення мови програмування Java та підготовки до здачі сертифікаційного іспиту Orcale – Oracle Certified Associate, Java SE 8 Programmer I. Старт курсу відбувся ще у жовтні 2020 року, і внаслідок особливих умов навчання, проходив повністю дистанційно, без необхідності відвідування аудиторних тренінгів. Заняття проходили у форматі тренінгу, який передбачав ознайомлення із теорією та практикою, самостійну практичну роботу по закріпленню нових знань та навичок, чисельні домашні вправи для самостійного опрацювання.

Особливістю даних курсів стало те, що слухачі отримували нову інформацію здебільшого під час перегляду відео-курсу, а онлайн-зустрічі із тренерами відбувався для перевірки якості виконання домашніх вправ, корекції коду та за іншими необхідностями. Такий підхід вимагає від слухачів більшої самостійності та організованості, але є сучасним та більш ефективним.

Програма навчання передбачала вивчення структурного програмування, об’єктного програмування та Java технології.