Етика наукового дослідження

14:31, 21-05-2021

Задля забезпечення ознайомлення студентів та викладачів з принципами академічної доброчесності 19 травня здобувачі та представники кафедри Інформаційних систем та технологій прийняла участь у вебінарі «Етика наукового дослідження», який провела Тамара Марценюк у рамках проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (AcademIQ).

На вебінарі було розглянуто важливі питання щодо дотримання академічної доброчесності під час написання наукових текстів:

• Аспекти проведення і презентування результатів власного дослідження згідно із засадами академічної доброчесності.
  • Які виклики постають перед дослідницьким середовищем у процесі написання наукового тексту: щодо структури, теоретичних та емпіричних засад, фахового цитування списку використаних джерел, дослідницької етики тощо?
  • Чи варто результати розміщувати онлайн?
  • Чи доцільно залучати студентство до дослідницької роботи у процесі викладання курсів?

Кафедра Інформаційних систем та технологій висловлює вдячність організаторам та спікерці за надзвичайно корисний вебінар.

Кафедра Інформаційних систем та технологій
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!