Робота гуртка з «3d - моделювання» на кафедрі штучного інтелекту

09:10, 29-05-2021

У наш час тривимірною картинкою вже нікого не здивуєш. А ось друк 3D моделей на сучасному обладнанні - справа нова. Люди освоюють ази тривимірного моделювання досить швидко.

Робота з 3D графікою - один з найпопулярніших напрямків використання персонального комп'ютера, причому займаються цією роботою не тільки професійні художники та дизайнери.

Тому, на кафедрі Штучного інтелекту був створений гурток «3D - моделювання», метою якого є побудова 3D моделей і друк на 3D принтері.

Даний гурток сприяє розвитку пізнавальної активності студентів; творчого і операційного мислення.

Мета гуртка:

• зацікавити студентів, показати можливості сучасних програмних засобів для обробки графічних зображень;
  • познайомити з принципами роботи 3D моделювання;
  • сформувати поняття безмежних можливостей створення тривимірного зображення і об'єктів.

В результаті відвідування гуртка

• студенти повинні знати: основи графічного середовища 3D моделювання, структуру інструментальної оболонки середовища;
  • студенти повинні вміти: створювати і редагувати графічні зображення, виконувати типові дії з об'єктами в середовищі 3D моделювання.