Ярмарка вакансій - день кар’єри

16:59, 12-06-2021

11 червня в нашому Університеті в студентському центрі відбулась Ярмарка вакансій «День кар'єри». На цей захід було запрошено компанії-партнери кафедри INTRASYTEMS, ESET, BAKOTECH, а також представники Управління протидії кіберзлочинам в  м . Києві.

Метою такого заходу було показати нашим студентам перспективи їх роботи в компаніях та організаціях, де застосовуються найсучасніші технології забезпечення кібербезпеки інформаційних систем .

Дуже приємно було побачити, що компанії-партнери були представлені нашими випускниками кафедри.

Так, компанію  INTRASYTEMS представили Юрій Коровайченко, Олександр Гапоненко та Анастасія Чаплієва.

Компанію ESET представили Денис Смірнов та Нікіта Веселков.

Компанію BAKOTECH представили Орест Дорохін та Дмитро Кушнір.

Старший лейтенант поліції Софія Кудінова представляла Управління протидії кіберзлочинам в  м. Києві.

Наші гості розповіли студентам  про вимоги сьогодення до фахівців з кібербезпеки, які щосекундно  протистоять загрозам та викликам в кіберпросторі.

Дуже приємно, що наші випускники отримали цікаві посади, які приносять їм не тільки матеріальне, але й моральне задоволення. Компанії-партнери сприяють їх подальшому розвитку шляхом навчання та надання можливості отримувати сертифікати з кібербезпеки від провідних компаній світу.

Дякуємо компаніям-партнерам за надану студентам можливість ознайомитись з перспективами розвитку технологій, ствердитись у правильності обраного напрямку навчання та визначитись з можливим працевлаштуванням за фахом.