Новітня вища освіта із захисту національного інформаційного простору держави вже існує в Університеті телекомунікацій!

15:33, 15-06-2021

Президентом України цієї весни проголошений намір розробки новітньої вищої освіти із захисту національного інформаційного простору держави та її впровадження із 2022-2023 років в країні. В університеті телекомунікацій вже існує така освіта, на яку оголошено набір вже цього літа!

В країні вже давно постало питання про якісну і сучасну підготовку фахівців, які здатні професійно захистити інформаційний простір держави та забезпечити протидію інформаційним війнам. Проблема підготовки фахівців подібного рівня полягає не лише у тому, що вони мають бути обізнаними у галузі багатьох наук: технічних, психологічних, суспільних. Проблема полягає ще й у тому, що це мають бути професійні управлінці державного рівня, які здатні управляти не просто у системі державної служби (для забезпечення національної інформаційної безпеки), а ще й у системі повної взаємодії і навіть впливу на громадянське суспільство. І все це, як правило, на фоні підвищеної секретності роботи. Саме ці фахівці мають не тільки знаходити «джерела інформаційної небезпеки» і знешкоджувати їх або протидіяти, а й проводити у суспільстві профілактичну роботу, яка б не тільки налаштовувала б суспільство на позитивне сприйняття подібної інформаційно-безпекової роботи, а й:

• забезпечували б на всіх рівнях життєдіяльності власну інформаційну безпеку громадян,
  • навчали й сприяли б громадянам самостійно чинити інформаційний опір руйнівній або ворожій інформації,
  • сприяли підвищенню громадянської свідомості у суспільстві та багато-багато іншого.

Подібні фахівці в державі до сьогодні формувалися переважно кадрами військової підготовки. Але й подібної підготовки, зрозуміло, є недостатньо. Звісно, є сектори роботи у забезпеченні національної інформаційної безпеки держави, де військова служба і державна служба є майже тотожною, але і та й інша підготовка все одно є недостатньою. Саме тому виникає потреба у новітніх кадрах.

Саме тому в Державному університеті телекомунікацій вже давно визнали необхідність у даній підготовці та розробили новітні освітні програми (ОП), які б цілком забезпечили б державі підготовку подібних важливих кадрів. При цьому університет телекомунікацій підійшов набагато ширше до наповнення знаннями своїх студентів, що навчатимуться за цими програмами. Саме в університеті телекомунікацій, студенти, що здобудуть освіту за ОП:

1. «Державне управління національним інформаційним простором»
  2. «Державне управління соціально-психологічними процесами у суспільстві»

будуть здатні управляти інформаційним простором і держави, і бізнес-структур та за допомогою психології управління в суспільстві та колективі досягати найефективніших результатів для держави та бізнесу.

Всі, хто зацікавився цими освітніми програмами для більш детального ознайомлення – дивіться головну сторінку кафедри Публічного управління та адміністрування та приєднуйтесь до нашого громадського каналу у Вайбер або Телеграмм, де ми будемо інформувати Вас про особливості вступу до та під час ВСТУПНОЇ КОМПАНІЇ-2021.

Не варто чекати роками найсучаснішої та найперспективнішої освіти та роботи!

Вступай вже зараз!

Будь першим найзатребуванішим та найоплачуванішим дипломованим фахівцем на ринку праці!