Захоплива лекція для магістрантів з економіки від заступника директора компанії-партнера «Аудит сервіс груп»

15:25, 07-09-2021

Наші магістранти завжди знаходяться на гребні хвилі сучасних проблем розвитку економіки. Це відбувається завдяки тому, що навчання магістрів в нашому Університетів відбувається на найсучасніших, практикоорієнтованих засадах. Зокрема, відточування професійної майстерності економіста неможливе без цінних порад та використання досвіду практиків. Так,  на початку цього навчального року, 06 вересня магістрам спеціальності 051 «Економіка» була прочитана лекція провідним практиком, заступником директора ТОВ «Аудиторська фірма «Аудит сервіс груп» І. П. Грібінюковим на тему «Проблеми організації фінансового планування та бюджетування на вітчизняних підприємствах».

Магістранти мали змогу охопити дуже актуальні питання з проблем побудови системи фінансового планування в умовах цифровізації економіки. І. П. Грібінюков переконливо пояснив необхідність трансформації та оптимізації всіх бізнес-процесів управління. Піднімались також питання особливості технологій та ефективності застосування систем бюджетування та планування на підприємствах різних галузей економіки. Дуже цікавою були полеміка порівняння систем автоматизації господарсько-економічної діяльності в різних країнах. Викладачам кафедри економіки приємно відчувати, що наші магістранти можуть підтримати такі важливі дискусійні економічні питання, мають свою обґрунтовану точку зору і опонують провідним досвідченим практикам.

До зустрічі на наступних проблемних лекціях!