Колектив кафедри документознавства та інформаційної діяльності вітає бакалаврів з отриманням дипломів

10:24, 02-07-2021

Захищено кваліфікаційні роботи, позаду залишилися навчальні заняття, заліки й іспити, переживання за бали... І нарешті − довгоочікуваний випускний. Сьогодні – хвилююча мить, урочисте вручення дипломів!

Випускний − це фініш перед великим стартом, це підсумок взаємної праці викладачів і студентів, це новий життєвий етап молоді, випускний − це значна подія в житті кожної людини.

29 червня 2021 року в Державному університеті телекомунікацій відбувся урочистий захід з нагоди вручення дипломів студентам-випускникам. Гарні, розумні й такі вже дорослі дівчата та юнаки зібралися на площі перед університетом для отримання документа, який дає їм перепустку в самостійне життя, відкриває нові можливості й шляхи, − їх першого диплома бакалавра.

З великою повагою та найкращими побажаннями привітав випускників ректор Державного університету телекомунікацій, генерал-полковник, заслужений працівник народної освіти України, доктор технiчних наук, професор В.Б. Толубко. У своєму привітанні ректор наголосив на тому, що Державний університет телекомунікацій сьогодні дає путівку в життя висококваліфікованим, конкурентоспроможним фахівцям та побажав, щоб кожен із випускників цінував і боровся за свою найзаповітнішу мрію.

До привітань приєдналися керівники фірм-партнерів кафедр Університету

Вітаємо випускників кафедри документознавства та інформаційної діяльності з із цією важливою у їхньому житті перемогою - успішним закінченням навчання за освітнім ступенем «бакалавр»!

Дорогі друзі, випуск − це завжди хвилююча, радісна й трохи сумна подія. Радісно усвідомлювати, що ми допомогли Вам стати дорослими, освіченими професіоналами вашої справи, самостійними людьми. А сумно − тому що завжди важко прощатися з близькими та рідними, якими ви стали для нас за ці роки навчання. Хочеться подякувати Вам за взаємні труднощі і радощі, які ми з Вами пережили разом, за те, що Ви дали нам новий досвід, адже викладач  не тільки вчить, але й сам постійно вчиться і набуває досвіду зі своїми студентами.

Однак на цьому студентське життя не завершується... Попереду у випускників-абітурієнтів нове випробування – вступ до магістратури, підкорення нових освітніх вершин!

Бажаємо вам успішного складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови та запрошуємо на навчання для здобуття освітнього ступеня «магістр» за освітньо-професійною програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю». До зустрічі!