Увага! 14 липня 2021 року починається прийом документів для вступу на навчання в Університет

17:54, 08-07-2021

Шановні абітурієнти!

Інформуємо Вас, що Міністерство освіти і науки України з 14 липня 2021 року надало Державному університету телекомунікацій право на отримання Ваших документів для вступу на навчання в Університет по обраній Вами спеціальності.

Документи для вступу до Університету Ви можете надавати особисто в приймальну комісію Університету (м. Київ, вул. Солом’янська 7) або в електронному вигляді: для подачі документів в електронному вигляді Вам необхідно зареєструвати особистий кабінет на сайті https://vstup.edbo.gov.ua та завантажити до нього скановані копії Ваших документів. Після цього в особистому кабінеті Ви зможете подати електронні заяви на вступ до Університету.

Університет Ваші документи повинен ввести в Єдину державну електронну базу з питань освіти Міністерства освіти і науки для участі в конкурсі для вступу на навчання по бюджету – за державним замовленням і по контракту – за кошти фізичний, юридичних осіб.

Ви можете подати заяви на вступ в Університет по бюджету не більше ніж на 5 спеціальностей та по контракту не більше ніж на 30 спеціальностей.

Якщо Ви своєчасно подасте документи до Університету, то Ви будете успішно приймати участь в конкурсі для вступу на навчання.

Наш Університет забезпечує престижну освіту, інноваційне навчання, гарантоване працевлаштування.

Університет готує спеціалістів з інформаційних технологій – це сама високооплачувана галузь в Україні.

Ідучи на зустріч побажанням міжнародних компаній-партнерів кафедр в Університеті студенти готуються 50% теоретично, 50% практично в результаті чого компанії з задоволенням беруть їх на роботу.

Кожна кафедра Університету по закінченню 4 курсу бакалаврату спільно з однією з міжнародних компаній-партнерів кафедр, працюючих в Україні, видає сертифікат, який надає випускнику право на отримання в цій компанії першого високооплачуваного робочого місця.

Поступивши навчатись на одну із кафедр Університету, після її закінчення Ви отримаєте перше робоче місце, яке надасть Вам моральне задоволення та фінансовий достаток.

Телефони приймальної комісії Університету:

З будь яких питань звертайтеся за телефонами приймальної комісії: 044-249-25-91, 096-480-24-72

Адреса приймальної комісії Університету:

місто Київ, вулиця Солом’янська 7

Приймальна комісія працює: