Спеціальність «Економіка»: увімкни нову швидкість в опануванні престижної професії

08:19, 20-07-2021

Економіка існує в нашому житті кожного дня… Коли ми працюємо, відпочиваємо, купуємо певні речі, що формують якість нашого життя… Саме економіка забезпечує добробут людини, підприємства і країни, в цілому. Розуміючи це, ми заклали в бакалаврську програму з Економіки інноваційний зміст, кращі бізнес-практики і розуміння цифрових технологій.

Універсальність цієї спеціальності разом з її практико орієнтованістю створює для випускників найширше коло для працевлаштування.

Ви будете затребуваним спеціалістом як у сфері державного управління, так і у діловій сфері. Ви однакого добре будете розуміти і мову бізнесу, і непросту мову програмістів.

Бакалаврська програма з економіки навчить керувати будь-яким підприємством, створювати і розвивати власний бізнес у важко передбачуваних умовах, розуміти психологічні і правові тонкощі сучасного підприємництва.

Багаторічна співпраця з компаніями-партнерами забезпечить Вам перше високооплачуване робоче місце.

Гарні традиції і сучасні технології навчання – це гарантія Вашого успішного майбутнього!

Більш детальна інформація: https://dut.edu.ua/ua/342-zagalna-informaciya-kafedra-ekonomiki