Не втратьте можливість вступити на одну з найпрестижніших спеціальностей – інженерія програмного забезпечення автоматизованих систем.

00:02, 21-07-2021

Шановні абітурієнти,

Студенти нашої кафедри отримують знання з програмної та апаратної інженерії. На нашій кафедрі вивчаються мови програмування: Java, C++, Python, Erlang та автоматизовані системи: «розумний будинок», «розумне місто», роботизовані системи.

Кафедра має надсучасне обладнання останнього покоління від міжнародних компаній, з якими кафедрою укладено договори про співпрацю: Huawei, Vodafone, Mikrotik. Це дозволяє нашим студентам оволодіти теоретичними знаннями та практичними вміннями та навиками роботи на даному обладнанні, що робить їх конкурентно-спроможними на ринку праці.

Якщо Ви бажаєте отримати омріяну посаду в найвідоміших міжнародних компаніях світу таких як Huawei, Vodafone, Kyivstar подавайте заяви на вступ на кафедру Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем!