Соціологія – це модно й важливо!

12:12, 21-07-2021

Залишається лише три дні щоб абітурієнти та їх батьки змогли зробити вирішальний для подальшого життя вибір майбутньої професії. Як обрати так, щоб незабутні студентські роки стали роками натхнення та здійснення мрій? Треба не помилитись з визначенням спеціальності. Однією з таких над перспективних професій на сьогоднішній день є СОЦІОЛОГІЯ.

Оскільки СОЦІОЛОГ - це фахівець, який затребуваний в будь-якій галузі, в будь-якій організації чи на будь-якому підприємстві. Оскільки саме він вивчає усі, без винятку, аспекти нашого життя – від взаємовідносин в трудових колективах до можливого життя в колоніях на Марсі.

Соціологічна освіта підходить для абітурієнтів, які хочуть реалізувати свій управлінський, дослідницький та творчий потенціал у таких професіях:

• Провідні фахівці центрів соціологічних та політичних досліджень.
  • Керівники підрозділів органів Державної влади.
  • Стратегічні аналітики.
  • Ринкові аналітики.
  • Очільники штабів виборчих компаній.
  • Керівники департаментів розвитку персоналу (HR).
  • Спеціалісти з реклами та PR.
  • Спеціалісти з розвитку персоналу.
  • Фахівці з соціальної діагностики.
  • Фахівці із зав’язків з громадськістю.
  • Викладачі соціальних і поведінкових дисциплін.
  • Коучери.
  • Науковці.

Перелік не повний… З першого курсу наші студенти-соціологи вчяться застосовувати отримані знання на практиці та поглиблено вивчають англійську мову, що сприяє успішному працевлаштуванню.

Навчальні програми з соціології в Державному університеті телекомунікацій спрямовані на формування професійних навичок, які дозволять отримувати гідну заробітну плату та самореалізуватися в житті!!!

Шановні абітурієнти та їх батьки – МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!!!