Спеціальність «економіка» - те, що гарантує успіх

22:25, 21-07-2021

Економіка – це базова спеціальність, яка має універсальний характер і дозволяє бути затребуваним фахівцем у буд-якій сфері. Вміння аналізувати і планувати фінансові й людські ресурси робіть економіста незамінним фахівцем для кожної компанії і організації.  Бакалаврська програма з Економіки в нашому університеті зробить Вас справжнім професіоналом. Інноваційний зміст навчання, врахування міжнародного досвіду і безумовна практична спрямованість забезпечить Вам найширше поле для працевлаштування.

Ви будете затребуваним спеціалістом як у  державній сфері, так і у діловій.

Бакалаврська програма з економіки навчить розробляти ефективну стратегію, керувати підприємством в умовах цифрової економіки, створювати і розвивати власний бізнес в off-лайн і on-лайн форматах, розробляти бізнес-плани з високими прибутками, прогнозувати економічну ситуацію в країні.

Багаторічна співпраця з компаніями-партнерами забезпечить Вам перше високооплачуване робоче місце.

Запрошуємо Вас отримати престижну і статусну освіту за спеціальністю «Економіка» у Державному університеті телекомунікацій. Ми створимо Вам найкращі умови для самореалізації, втілення мрій і успішного майбутнього.

Термін подачі заяв:

до 18-00 год. 23 липня 2021 року