Існує багато можливостей отримати вищу освіту, обирайте найкращу – менеджмент

23:13, 21-07-2021

Шановні абітурієнти!

Існує багато можливостей отримати вищу освіту, обирайте найкращу – менеджмент! Це дасть Вам можливість займати найвищі та найпрестижніші посади в різних компаніях України та світу!

Кафедра менеджменту здійснює підготовку висококваліфікованих та конкурентоздатних на ринку праці фахівців в галузі управління і адміністрування із широким застосуванням ІТ-технологій.

Для забезпечення якості проведення практичних занять створена сучасна навчально-матеріальна база. Наші студенти мають можливість в межах навчального процесу отримати сертифікати компаній:  «1С: підприємство», «Парус», «М.Е.DОС».

Якщо Ви мрієте відкрити власний бізнес, заснований на сильних теоретичних та практичних знаннях; хочете зайняти керівну посаду на підприємстві та вести свою фірму до нових вершин; прагнете змінити світ на краще, реалізовуючи свої цілі, наші навчальні програми для вас! Для цього в нашому університеті є всі умови!

Не втратьте свій шанс! Останній день подачі заяв – 23 липня 2021 р.!