Участь у XXIII Всесвітньому Конгресі ІМЕКО 2021 «Вимірювання: початок інтелектуальної революції завтрашнього дня» у м. Йокогама, Японія

11:22, 03-09-2021

З 30 серпня по 3 вересня 2021 р. у м. Йокогама, Японія проходив XXIII Всесвітній Конгрес Міжнародної конфедерації вимірювань (ІМЕКО) «Вимірювання: початок інтелектуальної революції завтрашнього дня». У заході взяла участь завідувачка кафедри Системного аналізу Гордієнко Тетяна Богданівна з доповіддю «Features of the Data Estimation of Interlaboratory Comparison for Calibration Laboratories». Представлені матеріали доповіді будуть опубліковані як матеріали Всесвітнього Конгресу IMEKO 2021 у відкритому доступі журналу Elsevier: «Measurement: Sensors», який індексується базою даних Scopus.