Вітаємо першокурсників з початком навчального року!

14:18, 03-09-2021

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем щиро вітає першокурсників з початком навчального року.

Ви обрали одну із найперспективніших спеціальностей сьогодення ІТ – 126 Інформаційні системи та технології.

Державний університет телекомунікацій на чолі з ректором Толубко Володимиром Борисовичем та кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизовваних систем горді усвідомлювати, що цьогоріч наших першокурсників стало на 50% більше, що дійсно говорить про те, що завдяки Інноваційному змісту навчання ми продовжуємо рости, адже у нас реалізовані:

• Сучасна теоретична підготовка
  • Якісна практична підготовка
  • Наявні договори з компаніями
  • Наявні компетентності та їх опис
  • Ведеться видача сертифікатів
  • Підготовка спеціальності з першого курсу
  • Введено дисципліну «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів»
  • Дисципліни для всіх спеціальностей «Ділові комунікації», «Групова динаміка і комунікації», «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект»
  • Поглиблене вивчення англійської мови
  • Обсяг практичних занять не менше 50%
  • Стажування, практики, працевлаштування
  • Розподіл годин 25% (загальні дисципліни) + 75% (дисципліни професійного спрямування за спеціальністю); вивчення дисциплін загальної підготовки 1-8 семестр

Щиро вдячні за вибір Державного університету телекомунікацій та спеціальності 126 Інформаційні системи та технології.

Окрему вдячність хотіли б висловити Олегу Бордіяну,  керівнику компанії та партнеру кафедри – IT-компанії Pipl, за щирі та приємні слова під час виступу на заході з нагоди початку навчання.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи і технології!