16:24, 07-09-2021

1 вересня 2021 року відбувся урочистий захід «Посвята у студенти» на якому були вручені студентські квитки студентам груп КНД-11, КНД-12, КНД-13, КНД-14. Ректор Державного університету телекомунікацій Толубко В.Б., директор  Навчально-наукового інституту інформаційних технологій Бондарчук А.П. та завідувач кафедри комп’ютерних наук Вишнівський В.В. привітали зі вступом до Державного університету телекомунікацій першокурсників.

Після урочистих подій в актовій залі університету відбулися загальні збори першокурсників спеціальності 122 – Комп’ютерні науки, де розглянуті питання щодо вступу до спеціальності. Виступали завідувач кафедри комп’ютерних наук Вишнівський В.В., завідувач кафедри штучного інтелекту Зінченко О.В., професор кафедри комп’ютерних наук Ільїн О.О., доцент кафедри комп’ютерних наук Гніденко М.П., доцент кафедри штучного інтелекту Звенигородський О.С., а також студент-магістр групи КНДМ-61 Віннер В.Р.

Колектив кафедри комп’ютерних наук вітають першокурсників з початком нового життєвого етапу та зичать успішного підкорення освітніх та наукових вершин.