До нових звершень – разом з ДУТ!

16:15, 08-09-2021

Шановні першокурсники, цього року Ви зробили правильний вибір – долучилися до великої дружньої родини Державного університету телекомунікацій!

На першій зустрічі зі студентством спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» завідувач кафедри Петькун Світлана Михайлівна познайомила студентів з Ігорем Степанченком – керівником центру комп’ютерних технологій, компанії-партнера АТ “ІнфоПлюс”, що є єдиним профільним українським розробником та постачальником комплексних рішень на базі програмного забезпечення системи електронного документообігу АСКОД та програмного забезпечення Oracle. На заході були присутні викладачі та професори кафедри Кринична Ірина Петрівна та Довбищенко Михайло Володимирович. Завідувачка ознайомила студентів з інноваційним змістом навчання, що передбачає не лише відвідування лекцій, практичних, семінарських та лабораторних занять, а й проведення пар у формі круглих столів, дискусій та квестів.

Наші першокурсники разом з куратором Качмалою Вікторією Іванівною прослухали вступну лекцію директора Навчально-наукового інституту захисту інформації Савченка Віталія Анатолійовича та відвідали бібліотеку, деканат, навчальні лабораторії кафедри.

Та найголовніше, що вже з першого курсу студенти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» вивчатимуть не тільки дисципліни з фаху, а й залучатимуться до навчальної та виробничої практики, матимуть змогу вивчати  англійську мову протягом усіх років навчання, що є пріоритетом нашого університету.

Дорогі наші студенти

колектив кафедри Публічного управління та адміністрування бажає вам

МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я,

УСПІШНОГО НАВЧАННЯ,