Відкрита лекція на кафедрі менеджменту

17:28, 08-09-2021

7 вересня 2021 р. о 9:45 відбулась відкрита лекція доктора економічних наук, доцента, завідувача кафедри менеджменту Лазоренко Ларіси Віталіївни на тему: «Суть та історія розвитку менеджменту». Лекцію було прочитано з навчальної дисципліни «Менеджмент» для студентів 1 курсу (МНД-11, ПТБ-11,СТД-11) денної форми освітнього рівня «Бакалавр».

7 вересня 2021 р. о 13:30 відбулась відкрита лекція доктора економічних наук, доцента, професора кафедри менеджменту Євтушенко Наталії Олександрівни на тему: «Теоретичні основи конкуренції: поняття та види». Лекцію було прочитано з навчальної дисципліни «Управління конкурентоспроможністю» для студентів 2 курсу (МНД-21, МНД-22) денної форми освітнього рівня «Бакалавр».

Присутні на відкритій лекції викладачі інших кафедр відмітили їх актуальність, сучасність і доступність змісту лекції для студентів, високий науковий рівень володіння матеріалом і різноманітність методів його представлення у логічній послідовності з активним використанням технічних засобів. Лекцію викладачі провели з дотриманням оптимального темпу засвоєння студентами навчального матеріалу, протягом усього заняття зберігали емоційний рівень викладання, контакт з аудиторією. Присутні на лекції викладачі відзначили уміння лекторів зацікавити та активізувати роботу студентів, підтримувати дисципліну в аудиторії.