Права та обов’язки: зустріч студентів з начальником відділу з питань соціальних та навчальних проблем студентів

10:30, 10-09-2021

Як часто ми говоримо про обов’язки студентів, забуваючи при цьому про їх права.

У Державному університеті телекомунікацій для цього активно працює  відділ з питань соціальних та навчальних проблем студентів.

Нещодавно начальник відділу, Гордійчук Наталя Вікторівна, провела серед студентів навчальних груп спеціальності 126 Інформаційні системи та технології роз’яснювальну бесіду щодо наступних питань:

• інформація щодо переліку пільгових категорій студентів, які мають право отримувати соціальну стипендію;
  • навчальні та побутові конфлікти: шляхи вирішення;
  • академічна доброчесність: обов’язки та відповідальність;
  • булінг та цькування: протидія та наслідки;
  • організаційні питання.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (044)249-25-01 або за електронною адресою vsnps@ukr.net.

Усі звернення є конфіденційними і не підлягають розголосу.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!