CYBER EDUCATION DAY 2021 для студентів

12:07, 10-09-2021

30-31 серпня студенти кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки прийняли участь у Cyber Education Day 2021 для студентів.

Даний захід відбувся у співпраці Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО та CRDF Global в Україні за фінансової підтримки Держдепартаменту США.

Протягом двох днів на дискусійних майданчиках спікери давали корисні поради щодо навчання, працевлаштування та перспективи на ринку праці.

Також відбулось обговорення про підготовку  фахівців за спеціальністю кібербезпека, куди було запрошено завідувача кафедри Галину Іванівну Гайдур, яка розповіла про особливості підготовки фахівців даної кафедри.

Студенти прийняли участь CTF, All-Star Hackathon CyberTalk Stream. CyberTalk Stream.