Участь в науково-практичних конференціях запорука розвитку студентів та викладачів-науковців

13:37, 10-09-2021

Для будь-якого науковця участь в конференції є дуже важливою і цікавою подією, можливість виступити на якій надає науковцю безліч перспектив і потенційних переваг.

Першою і найбільш очевидною перевагою є практика самих виступів. Тож не складно помітити, що найбільш помітні і популярні вчені є за сумісництвом відмінними ораторами. Конференція - це один з найпростіших і дієвих способів заявити про себе. При регулярних відвідинах подібних заходів ім'я науковця завжди буде на слуху, що обов'язково зіграє свою роль в довгостроковій перспективі. На конференціях роботи науковців піддаються увазі інших колег, які зможуть поставити гострі питання і обов'язково вкажуть на всі спірні моменти. Ще однією перевагою участі в конференціях є зустріч на них однодумців та майбутніх партнерів з досліджень, спілкування з якими може позитивно позначитися на подальшій діяльності науковця. На конференції можна знайти потенційних партнерів і спонсорів для досліджень науковця.

Так, в найближчий час в лютому-березні місяці в режимі он-лайн відбудуться такі міжнародні науково-практичні конференції:

• Problems of infocommunications. Science and technology, яка відбудеться 5-7 жовтня 2021 року в м. Харків;
  • IEEE UkrMiCo 2021, яка відбудеться 29 листопада - 3 грудня в м. Київ;
  • IEEE International Conference on Electrical, Computer and Energy Technologies, яка відбудеться 9-10 грудня 2021 року в м. Кейптаун;
  • European conference on renewable energy systems, яка відбудеться 7-9 травня 2022 року в м. Стамбул.

Кожен учасник отримує персональний сертифікат. Збірникам, в яких будуть надруковані тези, присвоюються бібліотечні індекси УДК та міжнародний стандартний книжковий номер ISBN.

Викладачі кафедри МВТ планують взяти активну участь у міжнародних науково-практичних конференціях.