Відкрита лекція для економістів як взірець втілення інноваційного змісту навчання

10:53, 13-09-2021

Студенти спеціальності Економіка вже повністю поринули у студентське життя та увійшли у звичайний навчальний ритм – лекції, семінарські і практичні заняття. Так, 9 вересня 2021 року на 2-й парі (о 11 год 45 хв.) доцентом кафедри, к.е.н. Голобородько Альоною Юріївною проводилося відкрите лекційне заняття з дисципліни «Основи статистики і прогнозування економічних процесів» на тему: «Методологічні основи статистики та прогнозування економічних процесів» для студентів другого курсу спеціальності «Економіка». Лекція була проведена на високому професійному рівні з використанням сучасних методик викладання та мультимедійним супроводженням.

Навчання за інноваційним змістом є візитною карткою нашого Університету, отже кожна дисципліна враховує вимоги компаній-роботодавців і є максимально практикоорієнтованою. Представлений матеріал викликав інтерес аудиторії , студенти поринули у історію зародження та становлення статистики та прогнозів. Завдяки вивченню дисципліни «Основи статистики і прогнозування економічних процесів» майбутні економісти навчаться проводити статистичні спостереження, на засадах вивчення статистичної динаміки робити виважені висновки та будувати багатоваріантні прогнози розвитку соціально-економічних процесів.  Саме тому наші випускними є завжди на хвилі сучасності і прагматичності.