Сертифікація – додаткова перевага для студентів кафедри менеджменту

12:26, 14-09-2021

Кафедра менеджменту Державного університету телекомунікацій запрошує на навчання та пропонує унікальну можливість отримати додаткові знання та практичні навички, які підтверджуються сертифікатами від компаній партнерів кафедри. Одна з таких організацій – це «Корпорації-Парус».

Протягом навчального періоду кожен студент має доступ до практичних матеріалів та лабораторії, в якій є необхідне програмне забезпечення. Студенти мають можливість сформувати компетенції, навчитись використовувати знання, отримані у процесі навчальної діяльності та розвинути свої навички при розв’язанні реальних завдань при користуванні програмним комплексом «Парус - Менеджмент і Маркетинг». Отже, з метою оволодіння практичними навичками та компетенціями, які дозволяють випускнику Державного університету телекомунікацій отримати високооплачуване робоче місце, кафедрою Менеджменту розроблено навчальну дисципліну «Бізнес - інформатика».

По закінченню курсу, студенти складають залік та виконують тестові завдання. Найактивніші студенти, які підтверджують свій рівень опанування програмним комплексом «Парус - Менеджмент і Маркетинг» отримують сертифікати від компанії - партнера кафедри Наявність сертифікату надає студентам переваги при працевлаштуванні по закінченню навчання.

Варто відзначити, що складання заліку та отримання сертифікату – є безкоштовним для студентів кафедри менеджменту Державного університету телекомунікацій.

Дякуємо «Корпорації-Парус» за професійну та високоякісно підтримку. А також, запрошуємо на навчання на кафедру менеджменту майбутніх  студентів!!!