Переймаємо знання у професіоналів-практиків

12:00, 15-09-2021

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем піклується про те, щоб студенти отримували знання та навики, які вимагаються сьогодні роботодавцем. А хто ж зробить це краще за самого роботодавця?!

З цією метою ми запросили професіонала-практика, менеджера з розвитку компанії BetInvest, Сергія Костюшкіна, який сьогодні очолює напрямок Erlang-розробки в BetInvest.

Сергій у межах дисципліни “Функціональні мови програмування” для магістрів спеціальності 126 Інформаційні системи та технології поділиться власним досвідом створення проектів з використанням мови програмування Erlang.

Erlang - функціональна мова програмування з сильною динамічною типізацією, призначена для створення розподілених обчислювальних систем.

Заняття будуть проводитись щоп’ятниці о 08:00 у 216 аудиторії.

Запрошуємо приєднатись усіх бажаючих студентів!

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!