Міжнародна економіка: дисципліна, яку наші студенти слухають англійською мовою

10:25, 20-09-2021

Набравшись сил під час відпустки, наповнені енергією, з новими ідеями, натхненням та творчим запалом викладачі кафедри економіки приступили до роботи у новому 2021-2022 навчальному році.

Щороку, відповідно плану роботи кафедри та графіку проведення відкритих занять, викладачі кафедри економіки проводять відкриті лекції.

Так, 10.09.2021р. о 13:30 у навчальній лабораторії  з економіки (ауд. 418) доцентом кафедри Сукуровою Н.М. було проведено відкриту лекцію з дисципліни «Міжнародна економіка» для студентів ІІІ-го курсу спеціальності «Економіка» денної форми навчання на тему «Концепція глобалізації та її вплив на світову економіку». На лекції були присутні завідувач кафедри Менеджменту доктор економічних наук, доцент Лазоренко Л.В., професор кафедри менеджменту Євтушенко Н. О., завідувач кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності кандидат економічних наук Ромащенко О.С., а також викладачі кафедри Економіки на чолі із завідуючою кафедри д.е.н., проф. Гусєвою О.Ю.

Варто відзначити, що лекція Сукурової Н.М. була проведена на високому науково-методичному рівні. Тему лекційного заняття чітко сформульовано, структура наданого плану відповідала робочій навчальній програмі з курсу «Міжнародна економіка». А найголовніше, під час лекції Наталя Михайлівна спілкувалася англійською та українською мовами, використовувала сучасні дидактичні прийоми щодо підвищення уваги студентів, робила необхідні наголоси на важливості вивчення матеріалу та можливості впровадження знань у подальшій практичній діяльності. Володіти діловою англійською зараз дуже важливо. Не секрет, що в Україні більшість впливових компаній вже співбесіди проводять англійською!

Матеріал лекції викладено за логічною структурою, системно, послідовно, чітко та динамічно. Студенти мали змогу законспектувати основні положення лекції, визначення та висновки.

Усі присутні високо оцінили майстерність викладача викладати вільною англійською і робити необхідні пояснення українською мовою.

Тож бажаємо успіхів та наснаги нашим студентам і викладачам у новому навчальному році та запрошуємо до співпраці.

Далі буде!:)

Фотографії