Участь у засіданні галузевої експертної ради Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування»

17:57, 10-09-2021

10 вересня 2021 р. відбулось он-лайн засідання галузевої експертної ради (ГЕР) Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування». У засіданні взяла участь член ГЕР, завідувачка кафедри Системного аналізу Гордієнко Тетяна Богданівна. На засіданні розглядали Висновок ГЕР щодо можливості акредитації освітньої програми Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за спеціальністю 153 Мікро- та наносистемна техніка за рівнем вищої освіти доктор філософії.