XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Старт в системі змагань ICPC-Ukraine-2021 зроблено

14:03, 21-09-2021

Розпочалася щорічна Студентська першість світу з програмування ІСРС у Південно-східній Європі, яка є складовою частиною відбіркових змагань Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування (ICPC – International Collegiate Programming Contest) під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM – Association for Computing Machinery) і проводиться за узгодженими з нею правилами.

ICPC бере свій початок з 1970 року, коли перший конкурс був організований піонерами Альфа-глави Товариства честі комп'ютерних наук UPE. Ініціатива швидко поширилася в Сполучених Штатах і Канаді як інноваційна програма для підвищення амбіцій, здібностей до вирішення проблем і можливостей найсильніших студентів в області обчислювальної техніки. З часом конкурс перетворився на багаторівневе змагання з першим раундом чемпіонату, проведеним в 1977 році. З тих пір конкурс розширився до всесвітньої співпраці університетів, які проводять регіональні змагання, які просувають команди до щорічного глобального раунду чемпіонату  –  ІСРС World Finals.

Олімпіада сприяє творчості, командній роботі та інноваціям у створенні нових програмних продуктів, а також дозволяє студентам перевірити свою здатність творити під тиском. ICPC має кілька рівнів конкуренції: Місцеві конкурси; Регіональні конкурси; Регіональні чемпіонати; Світовий фінал.

ICPC-UKRAINE-2021  стартувала 18 вересня 2021 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка. Наші студенти – команда кафедр Інженерії програмного забезпечення та Комп’ютерних наук взяла активну участь у змаганнях і показала гарний результат серед 8 команд в даній секції. Трьом учасникам команди надавався один комп’ютер для розв’язування 11 алгоритмічних задач за 5 годин. Упродовж цього часу конкурсанти повинні були представити свої уміння та професійні компетенції, зокрема з розв’язування задач, координації дій та логічного мислення. 

Дякуємо організаторів за відмінну підготовку змагання. Чекаємо II етапу змагання та бажаємо нашим нових перемог! 

Фотографії

Читайте також
Переглядів: 3 748