Отримання сертифікатів магістрами спеціальності 051 Економіка

16:06, 22-09-2021

Основою формування у наших студентів сучасних компетентностей, які надаватимуть їм конкурентні переваги на ринку праці, є тісна співпраця кафедри Економіки із компаніями – партнерами.

Вони є активними учасниками освітнього процесу, адже, завдяки їм чітко зрозумілими є професійні вимоги до наших випускників. Крім того, вони надають можливість нашим студентам «відшліфувати» свої знання та навички безпосередньо на професійних теренах. А це все є запорукою для отримання першого робочого місця, достойної заробітної плати та відповідного рівня життя. Тому обов’язковим пунктом в Угодах про співпрацю між Державним університетом телекомунікацій та компаніями-партнерами кафедри є пункт про можливість сертифікації наших студентів.

Так, в межах підготовки магістрів за освітньо-професійною програмою «Економіка» наші студенти пройшли навчання на базі компанії-партнера ТОВ «КОМКАСТ Україна» і у вересні 2021 року отримали сертифікати про успішне проходження курсу «Управління собівартістю інтернет послуг з використанням прикладних програмних рішень».

Окрім покращення практичних навичок, навчання студентів на базі ТОВ «Комкаст» дає їм можливість перезарахуваня результатів у  другому семестрі 2021-2022 навчального року при вивченні модулю "Фінансове планування й прогнозування" дисципліни "Фінансове планування та бюджетування". Отже, вдале поєднання формальної і неформальної освіти наближує наших магістрантів до здійснення професійних мрій!

Володіння сучасними інструментами управління собівартістю інтернет-послугами з використанням прикладних програмних рішень є на сьогодні однією з ключових вимог до економістів і звичайно – до керівників сучасних підприємств.

Фотографії