Проведення занять у магістрів 126 спеціальності від профі

17:42, 23-09-2021

Як і було попередньо анонсовано, для магістрів спеціальності 126 Інформаційні системи та технології проводяться заняття з вивчення мови програмування Erlang розробником програмного забезпечення з багаторічним досвідом, менеджером з розвитку компанії BetInvest Сергієм Костюшкіним (https://mc.today/zarplaty-na-rynke-bolshe-6-tys-malo-konkurentov-kak-ya-stal-erlangistom-istoriya-razrabotchika-betinvest/).

Наразі помітний всплеск зростання кількості ядер і кількості вузлів в кластерах. Erlang створений для максимального спрощення розробки програм, які можуть використовувати всю міць багатоядерних і / або багато вузлових систем.

Успішні приклади використання Erlang - Jabber. Сервер ejabberd, web-сервер YAWS і численні експерименти, наприклад comet-програма (специфічний стиль програмування веб-сайтів, коли сервер не розриває підключення з клієнтом, а продовжує пересилати йому дані при необхідності) здатна тримати 1,000,000 TCP-підключень, тобто програми, які витримують шалене навантаження.

Отримати знання про мову, що володіє таким потенціалом для студентів Державного університету телекомунікацій є особливо цінним.

Тому нагадуємо, що приєднатись до цього курсу може кожен! Для цього приходьте щоп’ятниці о 08:00 у 216 ауд.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!

Фотографії