Відкрита лекція з основ Data Mining від Олександра Федірко

20:09, 04-10-2021

Розвиток співпраці бізнесу та університетів, зокрема у питаннях формування якісних та актуальних для ринку праці компетенції у студентів, має вагомий потенціал покращання навчального процесу в університетах. Спікери компаній-партнерів кафедри Інженерії програмного забезпечення є частими лекторами у стінах нашого університету.

Так, 1 жовтня 2021 року Федірко Олександр CEE Head of BigData Practice at GlobalLogic провів лекцію з Data Mining для магістрів спеціальностей 121 Інженерія програмного забезпечення та 126 Інформаційних систем та технологій.

Дисципліна «Інтелектуальний аналіз даних» займає важливе місце серед дисциплін для магістрів, оскільки майбутні фахівці галузі ІТ мають справу з великим обсягом інформації (збирання, вилучення, аналізу та статистики).   DataMining - це процес вилучення та виявлення шаблонів у великих наборах даних, що включає методи на перетині машинного навчання, статистики та систем баз даних.

У рамках заходу Федірко Олександр прочитав лекцію з основ Data Mining, на якій розкрив актуальні питання DataMining, а саме відмінність DataMining від машинного навчання, класи завдань інтелектуального аналізу даних, методи видобутку даних, життєвий цикл ML, а також показав приклади використання основних методів DataMining.

Дякуємо нашим партнерам за співпрацю!

Фотографії