Запрошуємо у загадковий світ фізики

10:41, 06-10-2021

На кафедрі вищої математики, математичного моделювання та фізики

з 14 жовтня починає свою роботу гурток з фізики

«Методика розв’язування нестандартних задач з фізики»

Починаючи з 14.10 о 15:15 в ауд. 515 щочетверга проводитимуться заняття з викладачем Андреєвою Н.О.. Будуть розглядатися такі теми:

Тема заняття

14.10.21

Вступне заняття. Зведення числових значень фізичних величин до стандартного вигляду. Перевірка на розмірність фізичних формул.

21.10.21

Фізичний зміст першої і другої похідної. Рівняння і графіки, рівнозмінного руху.

28.10.21

Визначення диференціальних кінематичних характеристик поступального і обертального рухів твердого тіла.

04.11.21

Визначення диференціальних динамічних характеристик поступального руху твердого тіла.

11.11.21

Визначення диференціальних динамічних характеристик обертального руху твердого тіла.

18.11.21

Визначення кінематичних і динамічних характеристик руху тіла в неінерціальних системах відліку.

25.11.21

Підготовка до фізичної олімпіади – розв’язування нестандартних задач з розділу фізики «Механіка».

02.12. 21

Визначення диференціальних характеристик електричного поля з використанням математичних операторів: grad A. rot A->, div A->

09.12.21

Закони  Кірхгофа  для розрахунку електричних кіл.

10.02.22

Підготовка до олімпіади  з фізики– розв’язування нестандартних задач розділу фізики « Електрика».

17.02.22

Визначення диференціальних характеристик магнітного поля з використанням математичних операторів: grad A. rot A->, div A->

24.02.22

Підготовка до олімпіади з фізики – розгляд нестандартних задач розділу фізики «Електромагнетизм».

03.03.22

Найпростіші показникові та логарифмічні рівняння з фізичним змістом на прикладі згасаючих коливань.

10.03.22

Підготовка до олімпіади з фізики – розв’язування нестандартних задач розділу фізики «Коливання і хвилі».

17.03.22

Підготовка до олімпіади з фізики – розв’язування задач розділу фізики «Квантова механіка»

На заняттях гуртка студенти не тільки розв’язують нестандартні і складні, як з точки зору фізики, так і з точки зору математики задачі, а й навчаються мислити і висловлювати свою наукову думку, розв’язуючі задачі біля  дошки у доброзичливій і творчій атмосфері. Заняття гуртка проводяться кожного року з жовтня місяця один раз на тиждень. Студенти гуртка мають найкращі досягнення у навчанні, виконуючи успішно, вчасно і якісно всі види завдань з фізики,  приймають активну участь у фізичних, а також і у англо-фізичних  олімпіадах, займаючи призові місця.

Чекаємо всіх бажаючих відвідати гурток!

Участь безкоштовна – знання безцінні!