Студенти кафедри мобільних та відеоінформаційних технологій вивчали основні етапи налаштування SMART TV

10:01, 07-10-2021

На минулому тижні студенти навчальних груп кафедри мобільних та відеоінформаційних технологій здійснювали вивчення способів налаштування цифрових каналів,  налаштування до роботи телевізорів з функціями доступу до Інтернету, які примножують можливості сучасних телевізорів.

Smart TV являє собою комп'ютерну систему, яка інтегрується в телевізор і найчастіше допускає установку додаткових додатків і послуг. Пристрій працює на операційній системі, відкриваючи великі можливості для розробників додатків.

Студенти груп МРД-11, МРД-12, ПТБ-11, СТД-11, МНД-11, АЗД-11, ДЗД-11, ДЗД-12, САД-11 включилися до відпрацювання практичних питань в  ручному і автоматичному режимі.

При ручному налаштуванні необхідно шукати та зберігати канали окремо, кожен раз прописуючи в налаштуваннях пошуку необхідні параметри.

Автоналаштування дозволяє швидко знайти та розставити цифрові канали в зручному порядку пріоритетності.

Практичні заняття включають вивчення конструктивних особливостей телебачення, відпрацювання способів та налаштування програм, основні етапи установки програм.

Заняття проводилися в актовому залі Державного університету телекомунікацій.

Для проведення практичних занять використовується стандартний комплект телевізійного обладнання.

Отримані на заняттях комунікативні і практичні знання на кафедрі мобільних та відеоінформаційних технологій в повній мірі відповідають вимогам роботодавців щодо фахівців Державного університету телекомунікацій, які займаються технічною експлуатацією та управлінням мережами стільникового зв'язку та цифрового телебачення.