Українська мова об’єднує!

09:43, 08-10-2021

У Державному університеті телекомунікацій навчаються іноземні студенти з різних країн.

Вони народилися і виросли у різних куточках світу, але тепер їх об’єднує українська мова, яку студенти та слухачі підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій вивчать разом з викладачами кафедри української мови.

Ну що б, здавалося слова...
Слова та голос – більш нічого,
А серце бється – ожива,
Як їх почує!
Тарас Шевченко

Я приїхав у Київ з Конго нещодавно, але вже сьогодні я легко вступаю у діалог та працюю з дієсловами. Дякую викладачам і друзям.”

Адідіема Едді (Конго)

“Я приїхав в Україну, щоб стати гарним фахівцем зі своєї професії, а для цього я повинен знати мову народу, який дає мені знання. Один студент з Нігерії сказав, що вивчати українську це логічне рішення, коли навчаєшся  в Україні,  адже коли ти приїжджаєш до якоїсь країни і поважаєш її культуру, людей, то ти повинен розуміти державну мову та спілкуватися нею. Я згоден зі словами цього студента. У Державному  університеті телекомунікацій навіть друзі з Гамбії та Конго розмовляють між собою українською і вважають це правильним. ”

Джомкам Нгансоп Юрі Джоеркаефф (Камерун)

Мені подобається розмовляти українською мовою, мені подобаються українські вірші, мені подобається навчатися у Державному університеті телекомунікацій. На занятті панує атмосфера України...”

Фарзанфар Амірхоссейн (Іран)

Метою вивчення української мови іноземним слухачем підготовчого відділення  є його підготовка до ефективної комунікації у подальшому навчанні в Україні.

Бринить-співає наша мова, Чарує, тішить і п'янить.

Олександр Олесь