Викладачі кафедри Комп’ютерної інженерії відвідали Huawei road show-2021

11:22, 08-10-2021

Компанія Huawei представила в Києві інноваційну пересувну демозону, де можна було ознайомитися з практичним застосуванням новітніх технологій, таких як 5G, штучний інтелект і хмарні обчислення.

На Huawei road show-2021 представлено багато технологічних 5G-новинок, які можна застосувати в різних галузях промисловості, а також у повсякденному житті.

Зокрема, були представлені технологічні рішення для промисловості і бізнесу: моделі 5G-антен, відеокамери з ультрависокою якістю зйомки і схеми підключення оптоволоконних кабелів для забезпечення користувачів надшвидкісним інтернет-зв'язком.

На заході можна було ознайомитися з можливостями практичного застосування новітніх технологій в повсякденному житті. Наприклад, освітній додаток доповненої реальності на основі хмарних технологій і 5G дозволяє користувачеві отримувати доступ до змістовного освітнього контенту на будь-яких пристроях.

Ще однією новинкою став дисплей наступного покоління Looking Glass Portrait. Він відображає голографічні фотографії, відео і 3D-моделі під кутом огляду 58 градусів, які сприймаються людським оком як 3D-відео або голограма. Контент доступний для перегляду декільком користувачам одночасно, причому без необхідності використання спеціальних окулярів.

Також можна було ознайомитися з корпоративною ініціативою Tech4All і соціальними проектами компанії Huawei в сфері освіти, захисту навколишнього природного середовища, цифрової інклюзії в Україні та світі.

Викладачі кафедри Комп’ютерної інженерії активно відслідковують новинки в галузі ІТ з метою надання нашим студентам тільки найсучасніші та затребувані знання!