XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Зустріч зі студентами в онлайн-режимі на кафедрі УІКБ щодо підготовки та захисту дипломних робіт в навчальному 2021- 2022 році

12:28, 08-10-2021

6 жовтня 2021 року на кафедрі "Управління інформаційною та кібернетичною безпекою" (УІКБ) в режимі онлайн системи Zoom відбулося спілкування зі студентами навчальної групи УБДМ-61 - з приводу підготовки та написання ними дипломних робіт.

Присутні на зустрічі завідувач кафедри Легомінова С.В, доценти кафедри - Мужанова Т.М., Якименко Ю.М.

Завідувач кафедри відзначила основні недоліки по підготовці дипломних робіт минулого року, поставила задачі по їх недопущенні і завершенню робіт у встановлений термін в цьому році.

Всі теми кваліфікаційних (магістерських) робіт, які запропоновані до виконання, відповідають вимогам освітнього кваліфікаційного рівня за спеціальністю 125 Кібербезпека

Дипломні роботи повинні виконуватись тільки відповідно вимогам Методичних рекомендацій кваліфікаційних (магістерських) робіт, розроблених кафедрою УІКБ Державного університету телекомунікацій.

Окремо було сказано про активну участь студентів в науково-тематичних конференціях по спеціальності, підтверджених своїми тезами чи статтями.

Були дані вичерпні відповіді на запитання студентів: про оформлення дипломної роботи, підготовку презентаційних матеріалів, змісту докладу при захисті та інші.

*****

Читайте також
Переглядів: 633