Особливість студентського життя на кафедрі публічного управління та адміністрування

15:39, 08-10-2021

З першого дня навчання студенти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», на відміну від інших навчальних закладів, потрапляє в професію. Наші студенти опановують лише профільні дисципліни. Унікальність отриманих у нас фахових знань, вмінь і навичок гарантовано забезпечить високі доходи і динамічне кар'єрне зростання наших випускників у майбутньому.

Процес навчання на кафедрі Публічного управління та адміністрування відрізняється інноваційними особливостями. Все навчання відбувається у власних лабораторіях із сучасними можливостями.

Кафедрою ведеться потужна підготовка студентів з іноземної мови на рівні В2. У поєднанні з інноваційними методами навчання відбуваються виїзні практичні заняття, тренінги у фаховому середовищі, професійні екскурсії.

Навчальний процес на кафедрі Публічного управління та адміністрування активізує пізнавальну діяльність, творчий та інтелектуальний потенціал, відповідальність та позитивно впливає на студента, який відчуває свою студентську справжність у стінах університету.