Національний день дівчат в технологіях 2021

11:10, 12-10-2021

Технологічні сфери є одними із найбільш провідних та інноваційних, однак частка дівчат і жінок у них все ще залишається низькою. Згідно останніх даних Держстату на початок 2020/21 навчального року лише близько 10% дівчат навчалися на інженерних спеціальностях, а на спеціальностях галузі інформаційних технологій - близько 17%. Тож, щоб збільшити кількість дівчат у сферах STEM, у 2018 році було засновано Національний день дівчат у технологіях.

Національний День дівчат в технологіях - це щорічна подія, приурочена до Міжнародного дня дівчат (відзначається щорічно 11 жовтня), мета якої надихнути дівчат історіями успішних представниць сфер науки, технологій, інженерії та математики (STEM), продемонструвати переваги побудови кар'єри в технологічній сфері і відповідно пробудити інтерес дівчат до навчання й роботи у сфері STEM.

11 жовтня 2021 року відбулася онлайн конференція «Національний день дівчат у технологіях 2021», під час якої представниці Міністерства цифрової трансформації України, а також провідних технологічних компаній поділилися своїми секретами успіху у сфері технологій та дали цінні поради дівчатам.

Національний день дівчат у технологіях - YouTube

Викладачки та студентки кафедри Комп’ютерної інженерії з задоволенням прийняли участь в заході і впевнилися, що спеціальність Комп’ютерна інженерія – правильний вибір!

Фотографії