XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

WEB OF SCIENCE CORE COLLECTION - інструмент покращення якісних результатів діяльності науковця

10:44, 17-10-2021

З метою покращення якісних результатів діяльності науковця, який активно впроваджує результати своїх наукових досліджень в освітній процес, потрібно опановувати питання щодо того, як працювати з наукометричними базами, зокрема, Web of Science Core Collection. Саме тому доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – Капелюшна Тетяна Вікторівна прослухала вебінари: «Підбір видання та оформлення матеріалів для публікації» та «Типи пошуку  в Web  of  Science Core Collection» (з отриманням сертифікатів участі), що сприятиме підвищенню ефективності діяльності у напрямку покращення якості наукових досліджень та публікації результатів досліджень у профільних виданнях, а також ефективності ЗВО, оскільки у вищезазначеній базі формується його рейтинг за цитованістю та результатами, які напрацьовано за рахунок публікацій науковців закладу вищої освіти у тій чи іншій предметній області.

Під час вебінару, що проходив 12 жовтня 2021 року «Підбір видання та оформлення матеріалів для публікації» розглядалися питання:

  • підбір видання та оформлення матеріалів для публікації;
  • технічні та наукові критерії якості наукового видання;
  • ISSN, doi, impact factor (які можуть бути варіації останнього);
  • як порівняти видання та обрати кращі для публікації ваших досліджень;
  • публікаційний процес та оформлення публікації;
  • референс-менеджер;
  • види рецензування.

На вебінарі, що проходив 13 жовтня 2021 року «Типи пошуку  в Web  of  Science Core Collection» опановувалися питання про види пошуку на платформі Web of Science: документів; розширений, в пристатейній бібліографії та за автором.

Протягом онлайн демонстрації детально розглядалися питання щодо алгоритмів пошуку, синтаксису пошукових запитів, найчастіші помилки користувачів, а також уточнення, аналізу та збереження отриманих даних.

Отримана інформацію дозволить суттєво покращити роботу кафедри у науковому напрямку, оскільки полегшить пошук та підбір видань за сферою наукових інтересів викладача. Крім того, поліпшить якісні показники роботи викладачів кафедри й закладу освіти в цілому.

Переглядів: 2 154