Професія документознавець

11:46, 17-10-2021

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності здійснює підготовку фахівців у галузі інформаційної, бібліотечної та архівної справи!

У сучасному суспільстві інформаційна діяльність спрямована на організацію збору, переробку, зберігання, використання і поширення інформації. Від стану документного забезпечення суспільства залежить рівень культури країни і нації в цілому.

Постійно посилюються інтеграційні зв'язки різних сфер інформаційної діяльності в управлінні, науці, виробництві, освіті, культурі, комерції, бізнесі, тощо. У зв'язку з цим, професійна діяльність в галузі інформації і документації набуває особливу соціальну значущість. Обов’язки документознавця розширюються та потребують постійного розвитку та дослідницької роботи, що наддасть можливість розв’язувати складні  завдання та практичні проблеми у галузі інформаційної, бібліотечної та архівної справи.

Бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності :

• вміє обґрунтувати головні тенденції розвитку документаційних та інформаційних процесів, здійснювати  інформаційну-аналітичну роботу, організовувати системи діловодства та документообігу, послуговуватися засобами комп’ютерних технологій та сервісів Internet, володіє англійською та діловою українською мовою;
  • підготовлений до роботи в інформаційних, аналітичних, архівних, адміністративних, кадрових підрозділах і службах, службах діловодства підприємств, організацій, установ, фірм різного профілю та форм власності, а також в органах державного управління усіх рівнів.

Отримати усі необхідні знання допоможуть викладачі кафедри під час лекційних, семінарських і практичних занять у базових та спеціалізованих авторських курсах.

Усі розроблені курси надають сучасні знання та у поєднанні з практичною складовою, що складає не менше п’ятдесяти відсотків, дозволять зорієнтуватися на ринку праці і легко знайти перше робоче місце!