Відбувся «День кар’єри» у державному університеті телекомунікацій

10:37, 22-10-2021

У Державному університеті телекомунікацій відбувся  черговий «День кар’єри», на якому були присутні компанії: Huawei, Vodafone, Vega, Thundersoft Ukraine, ITG, Sigma, Yalantis, Evergreen, Кіберполіція.

Компанії пропонували відкриті вакансії студентам, презентували можливості, що відкриються перед ними, в разі їх працевлаштування в компаніях. Зацікавлені студенти надсилали резюме, приймали участь у конкурсах, найкращі були заохочені подарунками від компаній.

Завдяки даному закладу, що вже відбувся в літку 2021 року багато наших студентів вже працевлаштувалися. Сподіваємось і проведений осінній «День кар’єри» буде корисним як для студентів, так і для роботодавців партнерів Державного університету телекомунікацій!