Участь у XIІІ Міжнародній науково-технічній конференції студентства та молоді "Світ інформації та телекомунікацій"

13:51, 22-10-2021

Студенти та викладачі кафедри системного аналізу постійно приймають участь у конференціях та семінарах,  розширюючи свої інтереси у галузі інноваційних інформаційних технологій.

Так 21 жовтня 2021 року, студенти групи САД-41, Яцишен Ярослав Юрійович, Тур Олександр Ігорович та доцент кафедри Штіммерман Аксєнія Миколаївна, взяли участь у XIІІ Міжнародній науково-технічній конференції студентства та молоді "Світ інформації та телекомунікацій", з темами: "Інтелектуальна система оцінки прийняття рішення щодо переходу до хмарних технології компанії", "Система підтримки прийняття рішень в електронній комерції", "Інтерфейси мозок-комп'ютер".

Конференція відбулась за підтримки Міжнародного Союзу Електрозв'язку та Міністерства освіти і науки України.