Оголошуємо старт набору на курси з сертифікацією від MikroTik

11:08, 23-10-2021

Сьогодні роботодавці хочуть бачити у свого потенційного співробітника наявність досвіду роботи або міжнародних сертифікатів, що підтверджують його знання.

На кафедрі Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем відкрито Академію MikroTik.

Оголошуємо безкоштовний курс від партнера кафедри ТОВ «Ай Ті Джі» і виробника мережевого устаткування і програмного забезпечення MikroTik.

В рамках курсу студенти університету матимуть можливість вивчати мережеві технології за навчальною програмою MTCNA (MikroTik Certified Network Associate), а також отримати можливість здати офіційний сертифікаційний іспит і отримати сертифікат міжнародного зразка, який стане для них перепусткою до отримання першого робочого місця в компанії.

Навчання за програмою MikroTik здійснює сертифікований тренер Академії - Юрій Заславський.

Заняття будуть проходити щовівторка в 211 ауд. о 17:00. Старт курсу 26.10.2021.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи і технології!