Оволодіння теорією та практикою управління з перших кроків

10:27, 07-11-2021

В Державному університеті телекомунікацій втілена інноваційна програма підготовки управлінців за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», яка передбачає початок оволодіння управлінськими знаннями та навичками з перших днів навчання. Починаючи з першого семестру наші студенти опановують «мистецтво управління», вивчаючи низку дисциплін, серед яких «Теорія та історія публічного управління», «Основи публічного управління та адміністрування», «Теорія держави та права», «Теорія соціальних комунікацій та інформації у публічному управлінні», «Українська державність і культура», «Організація діяльності державного службовця» та ін.

Програмою підготовки за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» передбачено проведення 50% теоретичних та 50% практичних занять з кожної дисципліни, що дозволяє нашим студентам закріплювати теоретичні знання і набувати практичних навичок. Крім того, тричі на тиждень проводяться заняття з «Англійської мови», а на 3-4-х курсах фахові дисципліни викладаються виключно англійською мовою. Всі заняття проводяться в спеціалізованих аудиторіях, обладнаних сучасними мультимедійними засобами, комп’ютерами, підключеними до мережі Internet 5G.

Важливою складовою навчального процесу в нашому університеті є проходження практики студентами в органах державної влади та управління вже з другого курсу навчання, що дає змогу не лише зрозуміти зміст, особливості роботи державного службовця, закріпити практичні навички, набути певних компетенцій, але й – продемонструвати нашим партнерам (потенційним працедавцям) фахові здібності студентів кафедри. Так, наприклад, у червні 2021 року нашим випускники були запропоновані первинні посади державних службовців в Центрі надання адміністративних послуг Солом’янської районній державної адміністрації в місті Києві.

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Кафедра публічного управління та адміністрування

Державного університету телекомунікацій

чекає на вас у новому навчальному році

та обіцяє вам цікаві й незабутні студентські роки!